Doporučení

Potící kúru v infrasauně si dopřejte 1 až 2 krát týdně (pozitivní vliv infrasauny na naši imunitu vydrží až 6 dní). Před pobytem v infrasauně použijte vlažnou sprchu – efekt pocení se ještě zvýší.

Důležitý je přísun tekutin – má výrazný vliv na pocení. Kúru neopakujte jako v klasické finské sauně.

Pro jedno saunování vám stačí jeden dostatečně dlouhý pobyt a pak sprcha. Potící kúra se provádí při 50 až 60°C v délce 30-40 min.. A potivost je dvakrát vyšší než v klasické finské sauně.

Kúru ukončete sprchou ve vlažné nebo studené vodě.

Rychlý kontakt

Masérka  Lenka Weberová
tel: 723 261 136


web:   www.masaze-milevsko.net

Aktuality
Naše nové webové stránky

Od listopadu 2013 máme nové webové stránky, na kterých bychom vás chtěli informovát o všem, co naleznete v našem relaxač. centru.
Na těchto stránkách naleznete všechny potřebné informace a kontakty, které pro vaši návštěvu u nás potřebujete. Byli bychom i rádi když nám případné dotazy či připomínky napíšete.

email: marcelakreuzerova@seznam.cz

Upozornění

Dárkové poukazy mají omezenou platnost vyznačenou na každém poukazu. Prosím dodržujte tuto platnost. Pokazy po propadnutí této platnosti nebudou přijímány.

 

Infrasauna


 
Infrasauna je účinná v boji proti celulitidě

celulitida není nic jiného než vodní a tuková usazenina pod kůží, kterou lze infrasaunou činně odbourat – ideální, můžete-li infrasaunu využívat denně- tehdy doporučujeme 5 minut masáže pod vlažnou sprchou a poté 5 minut pobytu v infrasauně – výsledky se brzy dostaví

 

 

Infrasauna uvolní namožené svaly a bolesti zad

postačí půl hodiny pobytu v infrasauně a poté 5 minut masáže pod vlažnou sprchou a budete se cítit jako znovuzrození (její blahodárné účinky v podobě úlevy, též při výronu kotníku, ztuhlosti kloubů a projevech stárnutí)

 

Infrasauna nás bezpečně připraví na sportovní zátěž

abyste předešli úrazům, plánujete-li velký sportovní výkon, je vhodné se předem rozcvičit – máte-li možnost využití infrasaunu, můžete absolvovat tzv.pasivní rozcvičku – pobyt v infrasauně vám prohřeje organismus, zvýší jeho prokrvení, látkovou výměnu a tepovou frekvenci, čímž vaše tělo připraví stejně jako trénink

 

Infrasauna napomůže relaxaci

v době, která tolik přeje každodennímu stresu si každý z vás musí najít způsob, jak se ho zbavit – takový prostor k relaxaci nabízí právě infrasauna, která z vašich svalů účinně odstraní nastřádané napětí a učiní je elastičnějšími a odolnějšími

 

Infrasauna účinně posiluje imunitní systém

denně se střetáváte s řadou bakterií a virů, jste oslabeni stresem, překvapeni rozmary počasí – abyste v takových podmínkách obstáli, musíte mít silnou a odolnou imunitu – a právě tehdy maximálně oceníme infrasaunu, jejíchž účinky způsobují zvýšení vaši tělesné teploty a tento jev dále vede k oslabebí až usmrcení bakterií a virů

 

Infrasauna bojuje s nadváhou

jestliže ke sportu a dietám hledáte další účinný prostředek, který vám napomůže s redukcí váhy, je infrasauna skvělou volbou – s vašim tukem se popere tak, že se vlivem působení tepla vaše krevní cévy snáze prokrví a lymfatický systém tak snáze nežádoucí tukové kyseliny vyloučí z těla ven (půlhodinovým pobytem v infrasauně ztratíte až 700 kalorií, nesmíte však zapomenout doplnit odpařené tekutiny)

 

Infrasauna vypuzuje toxické látky

zahřívání organismu v infrasauně je hlubší než v sauně běžné, což způsobuje, že ve vyloučeném potu je obsažena voda maximálně z 85%, zbylých 15% tvoří cholesterol, tukové buňky a v tucích rozpustné jedy, těžký kovy a kyseliny, sodík a čpavek (a jelikož je zde v porovnání s klasickou saunou vyloučeno až dvojnásobně množství potu, vyloučí infrasauna z vašeho těla až 7x více ve vodě nerozpustných látek)

 

Infrasauna hojí rány a podporuje krásu

jestliže se vám špatně hojí ekzémy, popáleniny či poranění a nedaří se vám docela zotavit také tady pomůže infrasauna – vlivem teoelných účinků v infrasauně dochází k lepšímu prokrvování svalů, které jsou pak rychleji okysličovány (hloubkovým čištěním pórů dochází k odstranění odumřelých buněk a nečistot...)