Aromaterapie - Aromatická masáž

je to osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických esencí čistých přírodních olejů, která přírodní cestou – netoxicky a nenávykově – léčí tělo i mysl jedince.

Přírodní oleje se vstřebávají pokožkou, přecházejí do krevního oběhu a ten je dále roznáší do všech částí našeho těla. Po několika hodinách se z těla opět vyloučí a to pokožkou, močí nebo plícemi – ale i přesto ovlivňují náš organismus několik dnů až týdnů. Vůně aromatických esencí přímo působí na mozek a centrální nervový systém a okamžitě ovlivňuje naši psychiku. Aromaterapeutická masáž uvolňuje svaly a zbavuje bolesti. Minimalizuje únavu, podrážděnost a stres.Doporučení : pravidelně 1 – 2 x měsíčně.


Při aromaterapii a vlastně při všem ostatním používáme 100% bio kosmetiku a vůně firmy SALOOS.

Saloos aromaterapie

aromaterapie Příroda nám nabízí své jedinečné, nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin a stromů. Nejvzácnějšími poklady jsou esenciální oleje, které blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňují lidskou duši, emoce i zdraví.


Krása čisté přírody

Skutečně 100% přírodní esenciální oleje značky Salus patří jednoznačně k nejkvalitnějším na trhu. Každý esenciální olej prochází nejpřísnějšími laboratorními testy a musí splnit náročná výstupní kritéria. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratořích nemohou nikdy nahradit jedinečné účinky čistě přírodních olejů.